Гарантія

Ми вдячні Вам за вибір м'яких меблів «Аліс-Меблі».

При створенні виробів обов'язково прийма­ються до уваги побажання покупців. Передусім, велика увага надається якості меблів. Продукція під зареєстрованою торгівельною маркою «Аліс-Меблі» відповідає вимогам ДСТУ ГОСТ 19917:2016 (ГОСТ 19917-2014, IDT) «Меблі для сидіння та лежання». На всю продукцію, що виробляється, наявні Сертифікати відповідності та санітарно-епідеміологічні висновки.

УВАГА!

ЩОБ УНИКНУТИ НЕПОРОЗУМІНЬ ПРОСИМО ВАС УВАЖНО ПРОЧИТАТИ ІНСТРУКЦІЮ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕБЛІВ, ОЗНАЙОМИТИСЯ З ОСОБЛИВОСТЯМИ КОНСТРУКЦІЇ, ПЕРЕВІРИТИ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД, КОМПЛЕКТНІСТЬ ТА ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ МЕХАНІЗМІВ ТРАНСФОРМАЦІЇ ВИРОБУ (ВИРОБІВ).

1. Інформація про м’які меблі

Ми, якнайбільше, потурбувались про те, щоб меблі, які Ви придбали, були доставлені до Вашого будинку у цілісному та якісному стані. Для цього ми використовуємо надійні матеріали для пакування. Але, під час транспортування, на поверхні меблів можуть з’явитися нерівності. Необхідно обережно розрівняти поверхні руками і трохи підбити подушки.

2. Транспортування та зберігання

Завантажування та розвантажування м’яких меблів виконується вручну, при цьому, притримувати меблі слід не за ніжки, а за каркас. Опускати меблі на підлогу слід одночасно на всі ніжки, уникаючи падіння.

Зберігати меблі слід розташованими в один ярус, в горизонтальному положенні, у місці захищеному від можливих пошкоджень.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

~ ставити меблі на бік, спинку або не одночасно на всі ніжки і т.п.;

~ тягнути меблі по підлозі;

~ ставити будь-які предмети на меблі, що перевозяться.

3. Порядок введення в експлуатацію

Перед початком експлуатації меблів необхідно ознайомитися з рекомендаціями, що надані в нашій інструкції. У випадку, якщо меблі Вам доставили при температурі нижче 0°С, перед початком експлуатації необхідно, щоб меблі залишалися запакованими не менше доби.

У випадку забруднення оббивки акуратно відчистити її згідно з цією інструкцією.

4. Правила експлуатації м’яких меблів

Експлуатувати меблі можна в сухих приміщеннях, що провітрюються, при температурі від +10°С до +40°С та відносній вологості повітря від 50% до 70%. Висока вологість повітря і розташування близьке до джерела тепла призводять до гниття натуральних волокон, що входять до складу оббивних тканин та, як наслідок, до прискорення старіння матеріалу. Якщо Ви обрали оббивку поздовжньо-поперечного плетіння (гобелен, шеніл і т.ін.) до складу яких входять натуральні волокна, пам’ятайте, що контакт тканини з відкритими частинами тіла може призвести до заяложування волокон.

Необхідно уникати потрапляння на меблі прямих сонячних променів, тому що це скорочує строк служби матеріалів, які застосовуються у якості наповнювачів та меблів. В процесі експлуатації меблів, оббитих ворсовою тканиною в місцях найбільш частого сидіння, може змінюватися колір тканини та утворюватися ділянки з прим’ятим ворсом. Щоб попередити виникнення скрипу в рухомих з’єднаннях виробу, при послабленні вузлів з’єднань, викликаних підвищеними динамічними навантаженнями, необхідно періодично підтягувати їх і регулярно змащувати механізми та петльові з’єднання машинним маслом високої очистки.

Чохли для кожної частини меблів вироблені з урахуванням навантажень на розтяг з’єднувальних ниток й характеристик міцності оббивочного матеріалу при тисненні відповідних частин тіла людини. Якщо в процесі експлуатації на з’єднувальні шви деталей чохлів навантаження будуть перевищувати допустимі (індивідуальні для кожної деталі), можливі розриви ниток оббивки або розтяг, пов’язаний з деформацією.

НЕ ХОДІТЬ ПО МЕБЛЯМ!

НЕ СТРИБАЙТЕ НА МЕБЛЯХ!

НЕ СТАВАЙТЕ КОЛІНАМИ НА З’ЄДНУВАЛЬНІ ШВИ ЧОХЛІВ!

5. Використання «викочувального» механізму та механізмів трансформації

«Викочувальний» механізм - це механізм, в якому площина висувається з дивану, а різниця висот між викоченою частиною та основною компенсується подушками. Встановлення дивану з «викочувальним» механізмом виконується тільки на рівну поверхню. При облаштуванні спального місця в дивані «викочувальним» механізмом слід уникати перекосів самого механізму по відношенню до стаціонарної частини дивану. Виїзна панель спального місця висувається тільки за спеціально призначенні для рук отвори. Забороняється ставити предмети та сідати на підголівник виїзної частини дивану! Допустиме граничне навантаження на одну рейку гнучкої основи - не більше 60 кг. На початковому етапі експлуатації допускається похибка до 10 мм між ніжкою і площиною підлоги. Не допускається використання розкладеного спального місця для стрибків та інших фізичних вправ.

Важільно-складальний механізм моделі призначений як «щоденний варіант». Щоб уникнути поломки механізму забороняється сідати і ставати на головну частину механізму. Допустиме граничне навантаження на одну рейку гнучкої основи - не більше 60 кг. Щоб уникнути травмування рук, слідкуйте, щоб під час складання механізму пальці не знаходились між деталями, що складаються за допомогою шарнірів. Поява скрипу в процесі експлуатації механізму не являється дефектом. Маємо надію, що виконання цих правил не стане для Вас важким, і Ваші меблі будуть приносити Вам радість впродовж багатьох років.

6. Догляд за м’якими меблями

Догляд за м’якими меблями полягає в щадному чищенні тканини. Пил прибирають пилососом. У випадку забруднення використовуйте щітку або губку з миючим розчином, що не містить хлор. Не рекомендується прикладати великі фізичні зусилля для чищення ворсових тканин.

УВАГА! ЩОБ УНИКНУТИ ПСУВАННЯ МЕБЛЕВОГО ПОКРИТТЯ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕН-НЯ, ЩО МІСТЯТЬ СИЛЬНІ ХІМІКАТИ ТА РОЗЧИННИКИ!

Наполегливо рекомендуємо Вам:

~ користуватися послугами СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ хімчисток;

~ періодично змащувати вузли механізмів трансформації, що труться;

~ періодично оглядати і, при необхідності, підтягувати гайки і шурупи кріплення механізмів трансформації, що відгвинтилися (втрата навіть одної гайки може призвести до поломки, як самого розкладного механізму, так і дерев’яного каркасу).

Догляд за меблями з тканини:

~ Для видалення пилу матеріал регулярно обробляють пилососом.

~ Пил можна видалити за допомогою вологої губки або щітки для одягу.

~ Свіжі жирні та мокрі плями легко видалити, якщо Ви прикладете до них рушник, який добре усмоктує воду. Обробіть забруднену ділянку невеликою кількістю води та м’якого мила, почекайте 2-3 хвилини, потім зітріть пляму коловим рухом м’якої губки.

~ Сильне забруднення можна ліквідувати за допомогою широко розповсюджених засобів для чищення на водній основі.

ЗАБОРОНЕНО ЧИСТИТИ МЕБЛЕВІ ЧОХЛИ В ПОБУТОВИХ ХІМЧИСТКАХ!!!

НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ВІДШКРЕБТИ ЗАСОХЛІ ПЛЯМИ АБО ВОРС ТКАНИНИ, ЯКИЙ ЗЛИПСЯ! ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СУШІННЯ МЕБЛІВ ФЕН, ПРАСКУ, ОБІГРІВАЛЬНІ ПРИЛАДИ!

7. Матеріали, що використовуються

М’які меблі «Аліс-Меблі» виготовлені з високоякісних та екологічно чистих матеріалів, каркас – з натуральної деревини, фанери, сучасних шаруватих матеріалів та деревно-стружкових плит. Для ергономічності, для більшого комфорту, в якості наповнювача використовується синтепон та контурні заготовки поролону різної щільності.

Оббивні тканини, що є однією з складових гарантованої якості нашої продукції, використовуються як від провідних світових виробників, так і вітчизняні тканини високої естетичної та споживчої якості. Асортимент забарвлень задовольнить будь-який смак. Ми запропонуємо Вам вели-кий асортимент тканини з малюнками, що мають величезну кількість дизайнерських рішень та широку кольорову гаму. Дотримуючись наших рекомендацій з догляду, Ви на довгий час забезпечите собі комфорт та затишок.

8. Умови гарантії

Гарантія надається на вироби придбанні для виключно особистого (не промислового) використання.

Гарантійний термін експлуатації м’яких меблів — 18 місяців з дня передачі меблів покупцю.

Гарантія не надається у разі:

~ нанесення шкоди виробу або його втрата внаслідок обставин непереборної сили (стихія, пожежа, повінь, нещасні випадки і т.п.).;

~ нанесення шкоди виробу у результаті внесення змін у його конструкцію;

~ недотримання рекомендацій по чищенню та доглядом за виробом;

~ користування виробом не за призначенням;

~ порушення температурного режиму (від +10°С до +40°С) та вологості повітря (від 50% до 70%) у приміщенні в якому експлуатуються вироби;

~ вигорання кольору тканини оббивки внаслідок інтенсивного освітлення сонячним або штучним світлом;

~ механічного пошкодження тваринами або при перенесені виробу клієнтом.

 

Увага!

Протягом періоду гарантійного ремонту і експертизи меблі на заміну не надаються.

Виробник не відповідає за моральні та матеріальні збитки, втрачений заробіток чи інший вид втраченої вигоди, понесені покупцем у зв’язку з виявленим дефектом.

ДЕФЕКТАМИ МЕБЛІВ НЕ Є:

~ незначна різновідтінковість оббивальних тканин;

~ незначна різновідтінковість кольору та відмінність малюнку лакофарбового покриття (декору);

~ незначні складки на облицювальному матеріалі м’яких елементів, що виникають після зняття навантажень та зникають після легкого розгладжування рукою.

Виробник залишає за собою право на модифікацію виробів, що покращує їх експлуатаційні властивості, без попереднього повідомлення.

9. Порядок пред’явлення претензій

Якщо у Вас з’являться запитання або претензії з приводу якості меблів, то протягом гарантійного строку зверніться до магазину в якому придбали меблі.

Претензії з приводу зовнішнього вигляду виробу, некомплектності, а також невідповідності замовлення приймаються тільки безпосередньо при отриманні виробу. В подальшому такі претензії не приймаються, усі роботи виконуються тільки за рахунок покупця. Гарантійне обслуговування включає в себе проведення ремонтних робіт та заміну дефектних частин виробів.

Безкоштовний гарантійний ремонт не проводиться у випадку:

~ закінчення гарантійного строку;

~ при порушенні правил транспортування, доставки, зберігання, експлуатації і догляду за меблями;

~ за наявності слідів стороннього втручання або ремонту без акту експертизи, узгодженого з фабрикою-виробником;

~ при виявленні слідів впливу рідин, хімікатів, розчинників, пошкоджень, викликаних тваринами, механічних пошкоджень, підвищення допустимих навантажень на механізм трансформації, використання виробу в виробничих цілях.